MENÜ

HİZMETLERİMİZ

Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) Distrübütörlüğü
Atarlar Petrol, Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile şirket araçlarınıza ekipmanlar monte edilerek, araçlarınızın Türkiye'nin her köşesindeki TTS hizmeti veren, Shell istasyonlarından otomatik olarak yakıt almasını sağlar. Atarlar Petrol, Shell Taşıt Tanıma Resmi Distributörüdür.

Perakende İstasyon İşletmeciliği
İstasyonlarımızda siz müşterilerimize farklılaştırılmış akaryakıt ve LPG ürünlerini sunduğumuz gibi, Madeni Yağ Satışı-Servis ve Market hizmeti de verilmektedir.

Ticari Yakıtlar Distrübütörlüğü
Shell’ in gelişmiş ürün yelpazesi ve üstün kalite güvencesiyle birleştirdiğimiz akaryakıt ve ticari tecrübemizi, müşterilerimize kendi işlerine değer katabilecekleri enerji çözümleri olarak sunuyoruz.

Bölgemiz ve tüm Türkiye’de akaryakıt kullanan her ölçekten tesisler, şantiyeler, fabrikalar, madenler ve sanayi kuruluşlarının akaryakıt ihtiyaçlarını, deneyimli satış kadromuz ve ikmal ağımızla en ekonomik şartlarda karşılamaktayız. Bu anlamda değerli müşterilerimizin mevcut operasyonlarını en verimli hale getirmek için, ihtiyaçlarınızı analiz ederek, maliyetlerinizi düşürecek çözümler sunduğumuz gibi; ayrıca işletmeniz ve personelinizi koruyacak iş sağlığı, emniyet ve çevre konularında da tavsiyelerde bulunabiliriz.

Madeni Yaş Satışı ve Servisi
Shell Madeni Yağlar, bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Dünyanın en iyi üreticilerinden bazıları fabrikalarındaki yeni araçlar için ilk dolum motor yağı olarak Shell'i tercih etmektedir.

İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.

İstasyonlarımızda Shell Helix ve Shell Rimula servis noktaları olup, servis noktalarımızda siz müşterilerimizin araç yağ değişimleri yapılmaktadır.